Carrefour
sponsorem głównym
WYBIERZ ETAP:29.07 Etap I Kraków – Kraków
S T R E F A

C A R R E F O U R

STREFA CARREFOUR

   Baw się i kibicuj w strefie Carrefour – spotkajmy się w Krakowie!


Kraków START:

Zaczynamy od zabawy na całego, a później atmosfera będzie coraz gorętsza!
W strefie Carrefour przygotowaliśmy coś dla każdego.
Będzie mnóstwo atrakcji dla małych i dużych: konkursy, gry z nagrodami, zawody sportowe (skakanki, hula-hoop, ringo), wyścigi w technologi VR, rowerki spinningowe. Również będzie Blender Bike, czyli jednoczesne pedałowanie i przygotowywanie pysznych smoothie i koktajli. A skoro będą koktajle, to nie może zabraknąć owoców sezonowych dostarczanych prosto z naszych Plum bików.
Ale to nie wszystko! Kibiców rozgrzewać będzie energetyczna grupa cheerleaderek i bębniarzy. Świetne gadżety odbierzesz od naszej ekipy szalejącej na Power Risersach! Może chcesz sam sprawdzić się w grze? Nasi bębniarze
z przyjemnością pomogą i udostępnią swój sprzęt 🙂

Wszystkie te atrakcje w godzinach 10:00-14:00 na Rynku Głównym
w Krakowie.

Kraków META:

Na mecie będziemy w strefie Carrefour w godzinach 12:00–18:00. Warto tu być od samego początku do końca, ponieważ przygotowaliśmy moc atrakcji dla dużych i małych. Publikę rozgrzeje grupa taneczna cheerleaderek i show bębniarzy. Samemu też będzie można się wyszaleć i poskakać w parku trampolin. Po skakaniu chwila wytchnienia z dietetykiem, który pomoże ułożyć zbilansowany jadłospis i zbada poziom tłuszczu. Więcej o jadłospisach dowiesz się na spotkaniu z Davidem Gaboraud, współautora książki „Z miłości do smaku”. Znany chef i culinary coach opowie o miłości do gotowania i przygotuje bogate w witaminy przysmaki, nie tylko dla sportowców. Zapraszamy na zdrową miskę z twarogiem półtłustym, owocami i domową granolę na miodzie, a następnie na szaszłyki z kurczaka z tzatzikami, oliwkami i pyszną pitą. Tu także czeka na Was Blender Bike do przygotowywania koktajli, wyścig na profesjonalnym rowerze z systemem wirtualnej rzeczywistości VR, degustacje miodów, świeżo wyciskanych soków z owoców sezonowych oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci. Dekorowanie rowerów na wesoło, a dla najmłodszych: komfortowa i bezpieczna strefa maluszka, czyli kolejne miejsce, do którego nuda nie będzie miała wstępu!

Pokazy specjalne:

13:00 Pokaz cheerleaders Carrefour Team
14:00 „Wyścig po zdrowie”, David Gabouriaud
14:30 Energetyczne show bębniarzy
15:15 „Wyścig po zdrowie”, David Gabouriaud
16:00 Pokaz cheerleader Carrefour Team

phone POBIERZ DARMOWĄ APLIKACJĘ MÓJ CARREFOUR